وبینارهای تخصصی

وبینارهای تخصصی

وبینار به کلاس، دوره سمینار و یا هر رویداد آنلاینی گفته می شود که در محیط وب با استفاده از اینترنت به صورت کاملا آنلاین تعاملی و دوطرفه در یک زمان مشخص برگزار می شود.
مدرس و کاربران در محیط وبینار آنلاین میشوند و مدرس صدا و تصویر، فایل ارائه، وایت برد، ویدئو کلیپ آموزشی و یا دسکتاپ را به اشتراک می گذارد و کاربران هم به ارائه مدرس گوش داده و در صورت نیاز از طریق چت باکس یا حتی صدا و تصویر می توانند نظر داده یا سوالات خود را مطرح کنند.
شرکت پریکن با بهره مندی از تجربه، دانش و تکنولوژی در یک دهه گذشته در برگزاری دوره های آموزشی e-Learning، بستری برای برگزاری وبینارهای تخصصی بر روی پلتفرم بسیار با ثبات و با کاربری آسان دانمارکی را فراهم نموده و گامی در جهت انتقال دانش به فراگیران علم با بهره وری و کارایی حداکثر برداشته است.

 

 

مزایای استفاده از دوره های آموزشی به صورت وبینار:

قابلیت دسترسی به دوره آموزشی از طریق کامپیوتر، لپتاپ، تبلت و یا گوشی موبایل که در نتیجه در زمان و هزینه ها برای شرکت در کلاس های حضوری جلوگیری می کند.
امکان طرح پرسش و پاسخ در طی دوره آموزشی از مدرس دوره 
امکان دسترسی به تمامی فایل های آموزشی 
امکان دسترسی به فیلم ضبط شده دوره آموزشی پس از اتمام دوره، که نتیجتا بارها و بارها می توان از مطالب آموزشی در فیلم استفاده کرد.
تعاملی بودن دوره آموزشی به نحوی که امکان برقراری ارتباط از طریق صدا و تصویر برای شرکت کنندگان نیز فراهم است.
قابلیت استفاده بسیار آسان و کاملا با ثبات با استفاده از اینترنت تمامی شهرهای ایران

به پریکن‌ایران خوش آمدید.

دانش آموخته و مسئول فنی گرامی،

به وبسایت شرکت هلندی-ایرانی پریکن خوش آمدید.

این شرکت ارائه دهنده خدمات آموزش و مشاوره جهت پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت به شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی می باشد، بعلاوه با همکاری و تاییدیه سازمان غذا و دارو فراهم کننده دوره های آموزش های الکترونیکی آنلاین (غیرحضوری)  تخصصی برای مسئولین فنی حوزه غذایی و آشامیدنی می باشد. امید است دوره های آموزشی این شرکت در راستای فعالیت های شما در صنعت غذای کشور مثمرثمر واقع گردد.