درباره ما

_

درباره شرکت خدمات مشاوره و فراگیری پریکن

شرکت پریکن با بیش از 30 سال تجربه، با بزرگترین شرکت های بین المللی صنایع غذایی در کشور های اتحادیه اروپا و سایر کشور ها همکاری داردکیفیت، ایمنی مواد غذایی، بهبود و ایجاد پایداری در فرآیندهای خط تولید و پشتیبانی در طول زنجیره تامین برای و "جامعه ای سالم تر"و"فرادیی بهتر"از اهداف این شرکت می باشد. از تمام تولید کنندگانی که بهترین ها را برای مصرف کنندگان خود هدف گرفته اند در جهت ارتقاء کسب و کارشان به بالاترین سطح کیفی حمایت و پشتیبانی می کنیم. ما با همراهی سازمان ها به شناسایی و حل مشکلات درکنار هم میپردازیم، با یافتن بهترین راه حل ممکن، سپس تلفیق آن با راه حل درست و به کارگیری خدمات و تخصص لازم از طریق مشاوره، آموزش، برون سپاری و همچنین استفاده از مشاورین حرفه ای به ویژه زمانی که مشاور حرفه ای و متخصصی بصورت مقطعی (Interim) مورد نیاز باشد، به بهترین نتیجه عملیاتی دست می یابیم. انتخاب تیم حرفه ای مطابق با فرهنگ سازمانی شما برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا ما معتقدیم این افراد هستند که موفقیت را بوجود می آورند. از این رو ما برای ارائه بهترین راه حل و مشاوره به شما با انتصاب مشاوران و متخصصان حرفه ای بصورت مقطعی (Interim) در پروژه های موردنیاز و فراهم کردن شرایطی برای رشد و ارتقاء دانش پرسنل سرمایه گذاری می کنیم. ما با مشتریان خود به گونه ای رفتار می کنیم که انتظار داریم با ما رفتار شود، صادقانه، انعطاف پذیر و متمرکز برای رسیدن به اهداف. وفاداری مشتریان و دعوت آنها از ما در پروژه های جدید به خوبی نمایانگر این امر است.

اکنون در ایران شرکت پریکن جهت پشتیبانی صنعت غذا در زمینه های زیر مشاوره و آموزش ارائه می دهد:

 • کیفیت و ایمنی مواد غذایی

HACCP

سیستم های مدیریت کیفیت

آماده سازی جهت دریافت گواهینامه های بین المللی نظیر: BRC, FSSC, IFS, ISO و ...

استقرار برنامه های پیش نیاز تولید

روش های مدیریت آفات

 • بهبود و ارتقاء فرآیند های تولید

آنالیز خطوط تولید

کاهش ضایعات

روش های ناب تولید (6 Sigma, TPM)

 • مدیریت و سازماندهی

مدیریت پروژه

پشتیبانی سازمان

مدیریت استراتژی

تجزیه و تحلیل توانمندی ها

5S

ارائه برنامه های آموزشی متناسب با جایگاه شغلی

 • قوانین، مقررات و الزامات مواد غذایی

پشتیبانی جهت دریافت استاندارد های کیفیتی مورد نیاز جهت صادرات

اصول برچسب گذاری جهت صادرات به اتحادیه اروپا

قوانین و مقررات اتحادیه اروپا و FDA

 • ممیزی

ممیزی داخلی

ممیزی تامین کنندگان

meeting_food

گروه‌های هدف ما:

 • شرکت هایی که قصد صادرات و فروش محصولات خود در بازارهای بین المللی اروپا، شمال آسیا و سایر کشور ها را دارند.
 • شرکت هایی که هدف ایجاد مزیت رقابتی برای محصولات خود از طریق ارتقاءکیفیت را دارند.
 • شرکت های تولید کننده نوپا که نیاز به دریافت مشاوره و پشتیبانی از متخصصین و کارشناسان دارند.
 • شرکت های نوپا که به سطحی از پیشرفت کیفی رسیده و نیاز به توسعه آن به سطوح بالاتر دارند.
 • شرکت های با سابقه ای که دچار رکود و توقف در عملکرد شده و نیاز به یک رویکرد جدید دارند.
 • ارگان‌های دولتی، انجمن ها، مراکز آموزشی، دانشگاه ها و سازمان هایی که قصد آموزش و یا ارتقاء دانش افراد در زمینه کیفیت و مدیریت آن در صنعت غذا را دارند.
 • دانشجویان و دانش آموختگانی که قصد فعالیت در صنعت غذا دارند.

گروه های فوق الذکر در قالب فعالیت های ذیل در صنعت غذایی و زنجیره تامین مشتریان ما می باشند:

 • سازمان های دولتی و نیمه دولتی
 • تولید کننده های مواد غذایی
 • صنعت خرده فروشی
 • صنایع بسته بندی
 • شرکت های خدماتی و تدارکاتی

کلیه پروژه های بین المللی و داخلی با هماهنگی وهمکاری با دفتر هلند انجام می پذیرند.

تاریخچه Précon

شرکت بین المللی .Précon Food Management B.V یک شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش می‌باشد که از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در کشور هلند آغاز کرده است. این شرکت با بیش از دو دهه تجربه، در سال ۲۰۱۶ شعبه‌ای متشکل از مشاوران، متخصصان و مدرسان ایرانی و هلندی به صورت همکاری مشترک در ایران تاسیس نمود.پریکن هلند نقش موثری در توسعه و گسترش ظرفیت بخش صنایع غذایی اتحادیه اروپا داشته است. این شرکت با پشتیبانی از این بخش در زمینه بهبود کیفیت مواد غذایی در طول زنجیره تامین موجب برتری این محصولات در بازارهای رقابت جهانی شده است. پریکن از طریق شعب بین المللی خود با سازمان های دولتی و خصوصی کشورهای دیگر نظیر بلژیک، سیرالئون، اندونزی، مصر و لتونی با تدوین، بهبود، آموزش و اجرای قوانین مربوط به صنایع غذایی همکاری می‌کند.

پریکن ایران با هدف پشتیبانی صنایع غذایی کشور جهت بهبود کیفیت برای بهره وری بیشتر، فردایی بهتر و جامعه ای سالم تر و شناخته شدن هرچه بیشتر محصولات ایرانی در بازار های جهانی فعالیت می کند.

ارزش‌های ما

اگر می خواهید بهترین باشید، باید بر روی یک شالوده محکم تکیه کنید. شالوده کار Précon حرفه ای بودن، منحصر به فرد بودن، پایبندی به اخلاقیات، قابل اعتماد و تمرکز بر هدف است.

moral icon

اخلاق

"با دیگران به گونه ای رفتار کنید که انتظاردارید با شما رفتار شود". ما بر پایه صداقت، اعتماد و سختکوشی فعالیت می کنیم و قویاً بر ارزش های اخلاقی خود پایبندیم بنابراین تمامی پرسنل Précon سالانه متعهد به گذراندن دوره های اصول رفتاری Précon هستند.

moral icon

خدمات منحصر‌به‌فرد

ما با شناسایی و درک نیاز شما مشاور متناسب را انتخاب می کنیم. بنابراین متناسب با درخواست شما نه تنها بهترین مشاور را بر اساس تخصص مورد نیاز، بلکه مطابق با ویژگی های سازمانی مشتری معرفی می کنیم. ما بر این عقیده هستیم که حتی کوچکترین نکات در نحوه ارائه خدمات می تواند نشانگر میزان موفقیت ما باشد.

moral icon

کار حرفه‌ای

برای Précon ارائه سرویس و خدمات حرفه ای به مشتریان پایه و اساس هر کاری است. ما همیشه در حال به روز رسانی خود هستیم، این بدان معناست که همواره با استفاده از دانش روز و متخصصان و مشاوران حرفه ای در این صنعت، خدمات با کیفیت و موثری را به مشتریان خود ارائه می نماییم.

moral icon

تمرکز بر روی هدف

"هیچ گاه به مشتری چیزی را که میخواهد ندهید، بلکه آنچه را ارائه کنید که واقعاً نیاز دارد" به عبارتی دیگر ارائه راه حل اولویت ماست. Précon به شما جهت شناسایی و برجسته کردن اهداف کسب و کارتان کمک می کند. ما برای تقویت عملکرد تا دستیابی به یک دید سازمان یافته از فرصت های رشد و توسعه به شما کمک می کنیم و سازمان شما را در دستیابی به بهترین نتایج همراهی خواهیم کرد.

moral icon

قابل اعتماد

اعتماد در رگ و ریشه (در وجود) پرسنل Précon بوده و نقش بسیار مهمی را در این سازمان دارد. بنابراین ما روش های کاری خود را در یک سیستم مدیریت کیفیت تعریف ومستندسازی کرده ایم. سیستم کیفی ما توسط ISO 9001:2008 تایید شده است و دو سال یکبار نیز توسط Cedeo برای" Custom corporate training" و " Management Consultancy " ممیزی می شویم.

تیم ما

profilePic
 • Full Name
 • job Title
profilePic
 • Full Name
 • job Title
profilePic
 • Full Name
 • job Title
profilePic
 • Full Name
 • job Title

به پریکُن ایران خوش آمدید.

دانش آموخته و مسئول فنی گرامی،

به وبسایت شرکت هلندی-ایرانی پریکُن خوش آمدید. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه مشاوره پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت و آموزش در صنایع غذایی فعالیت دارد. بستر آموزشی و دوره های تخصصی این شرکت توسط متخصصان هلندی طراحی شده و در ایران با همکاری و تاییدیه سازمان غذا و دارو به مسئولین فنی و علاقه مندان حوزه صنایع غذایی ارائه می گردد. امید است دوره های آموزشی این شرکت در راستای فعالیت های شما در صنعت غذای کشور مثمرثمر واقع گردد.