مشاوره با پریکن

رویای مدیریت کیفیت شما

آماده سازی جهت دریافت استانداردهای بین المللی icon

آماده سازی جهت دریافت استانداردهای بین المللی

با اطمینان ادعا داریم که: Précon یک شریک مناسب برای برنامه های آموزشی تدوین شده هم برای ارتقاء عملکرد نیروی انسانی و هم بهبود کار با سیستم های موجود می باشد. از این رو ما انواع مختلفی از روش های آموزش را کاملاً هماهنگ با مهارت و راه حل های عملی و با توجه به توانایی های کارکنان شما پیشنهاد می دهیم.

تماس با ما
مشاوره جهت استقرار سیستم های مدیریت کیفیت icon

مشاوره جهت استقرار سیستم های مدیریت کیفیت

یکی از مهم ترین چالش های ما انتخاب درست راه حل کارآمد برای هر قرارداد خدماتی است و در مواقع لزوم راه حل جدیدی را ارائه می دهیم.Précon به راه حل های منحصر به فرد و عملی معتقد است، بنابراین با انعقاد قرارداد، به ارزش افزوده ما پی خواهید برد.

اطلاعات بیشتر

در طول زنجیره تامین

تخصص ما: پشتیبانی در طول زنجیره تامین

ایمنی مواد غذایی و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت از الزامات تولید مواد غذایی می باشد. فرآیند تولید محصول ایمن از ابتدای زنجیره تامین باید تحت نظارت باشد و تطابق با استانداردها به صورت مستمر بررسی شود تا در نهایت به صورت ایمن به دست مصرف کننده برسد.

شرکت Précon بیش از 20 سال است که در اروپا مشتریان خود را در طول زنجیره تامین پشتیبانی کرده و به آنها در جهت استقرار و حفظ سیستم های مدیریت کیفیت مشاوره می دهد و همگام با آنها تا رسیدن به تولید محصولی ایمن و با کیفیت پشتیبانی می کند.

کیفیت و ایمنی مواد غذایی

ممیزی داخلی

ممیزی تامین کنندگان

بهبود فرایند و بهینه سازی

بهبود فرایند و بهینه سازی

آیا مشتاق به اجرای فرایند کسب و کاری موثر، کاهش هزینه های عملیاتی، کاهش ضایعات و آلاینده ها و افزایش چشمگیر بهره وری و کارایی هستید؟ بازنگری فرایند ها می تواند هزینه ها را کاهش و سطح خدمات به مشتریان را بالا ببرد و در نهایت منجر به رضایتمندی بیشتر مشتری شود. با همراهی شما گلوگاه ها را شناسایی و اهداف بهبود را مشخص می نماییم و در جهت توسعه و پیشرفت از نوشتن یک گزارش مختصر که اقدامات لازم را مشخص کرده تا آماده سازی یک گزارش کامل برای پیاده سازی پروژه، به توافق خواهیم رسید.

ما در کنار شما برای بهبود فرآیندها خدمات زیر را پیشنهاد می دهیم:

بهبود و ارتقاء فرآیند های تولید

آنالیز خطوط تولید

کاهش ضایعات

روش های ناب تولید (6 سیگما، TPM))

مدیریت و سازماندهی

ساختار سازمان و رفتار کارکنان در تحقق اهداف سازمانی شما نقش بسزایی دارد. امروز در عصر ارتباطات چگونگی برقرای ارطباط موثر با کارکنان و مشتریان یکی از مهمترین دغدغه های سازمان ها به شمار می آید. حال چگونه با کارکنان سازمان و مشتریان آن ارتباط موثر بر قرار کنیم؟ کدام تکنولوژی را به کار گیریم؟ امکانات موجود باید مطابق با کدام الزامات باشد؟ به طور خلاصه انتخاب کدام کسب و کار و ارائه محصول به مشتری شما را موفق می کند؟ متخصصان و کارشناسان Précon با هزاران ساعت تجریه کاری به عنوان مشاور، مدرس و مدیر شما را در انتخاب های درست همراهی و هدایت می کنند.

در جهت راهبری موثر و کارا در سازمان شرکت پریکن با ارائه خدمات مشاوره در زمینه های زیر همراه شما می باشد:

مدیریت پروژه

پشتیبانی سازمان ها

مدیریت استراتژی

تجزیه و تحلیل توانمندی ها

5s

ارائه برنامه های آموزشی متناسب با جایگاه شغلی

مدیریت و سازماندهی
قوانین و مقررات(امور نظارتی)

قوانین و مقررات(امور نظارتی)

شرکت و محصولات شما باید با کدام قوانین و مقررات تطابق داشته باشند؟ برای صادرات به اتحادیه اروپا و کشور های CIS لازم است تا مطابق با استانداردهای بین المللی محصولات را تولید نمایید. وجود زبان پیچیده، موضوعات مختلف و تغییرات مکرر قوانین اروپا اغلب منجر به بروز ابهامات و سوء تفاهم ها می شود. تطابق با این قوانین و مقررات نیازمند دانش گسترده، زمان و زحمت بسیار است، زمانی که ترجیح می دهید برای موضوعی دیگر صرف شود. Précon از نزدیک موضوع تحولات حقوقی را دنبال می کند بنابراین ما از زمان تاثیر این تغییرات بر سازمان شما آگاه هستیم و امروز به شما کمک می کنیم تا برای فردایی بهتر آماده شوید.

ما همگام با شما در مسیر تطابق با الزامات و قوانین و مقررات خواهیم بود با ارائه:

پشتیبانی جهت دریافت استاندارد های کیفیتی مورد نیاز جهت صادرات

اصول برچسب گذاری جهت صادرات به اتحادیه اروپا

قوانین و مقررات اتحادیه اروپا و FDA

مشتریان و همکاران

تماس با ما

علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره:

به پریکُن ایران خوش آمدید.

دانش آموخته و مسئول فنی گرامی،

به وبسایت شرکت هلندی-ایرانی پریکُن خوش آمدید. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه مشاوره پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت و آموزش در صنایع غذایی فعالیت دارد. بستر آموزشی و دوره های تخصصی این شرکت توسط متخصصان هلندی طراحی شده و در ایران با همکاری و تاییدیه سازمان غذا و دارو به مسئولین فنی و علاقه مندان حوزه صنایع غذایی ارائه می گردد. امید است دوره های آموزشی این شرکت در راستای فعالیت های شما در صنعت غذای کشور مثمرثمر واقع گردد.