پریکن ایران

آکادمی آنلاین صنایع غذایی

فراگیری الکترونیکی

آموزش های آنلاین شرکت پریکن کاملاً مطابق با نیازهای علمی افراد در صنعت غذا هستند و به مسائل و مشکلاتی که در صنعت اتفاق می افتند، می پردازند. این دورهای آموزشی با تعاملی بودن، استفاده از سوالات و مثال های متعدد فراگیر را در طول دوره به تفکر و یادگیری فعالانه تشویق می کند. این شرکت طیف بسیار گسترده ای از آموزش های الکترونیک را فراهم کرده است. این دوره ها شامل موضوعات بسیار متنوع نظیر سیستم های مدیریت کیفیت ، ایمنی مواد غذایی، ایمنی در محیط کار و غیره می شود. هدف از تدوین این دوره های آموزشی ارتقا سطح علمی، دانش و آگاهی برای تمامی افرادی است که در صنایع غذایی فعالیت دارند. این دوره های آموزشی با تکمیل دوره های که به صورت کلاسی اجرا می شوند بر روی تغییر در رفتار و فرهنگ کاری بر اساس الزامات کیفیتی تمرکز می کند.

elearning

سیستم مدیریت آموزشی Elzi

ما مفتخریم که سیستم مدیریت آموزشی خود به نام Elzi را به شما معرفی کنیم. این سیستم آموزشی با بهره گیری از جدیدترین روش آموزشی در دنیا افراد را به فراگیری الکترونیکی فرامی خواند. توسط Elzi شما به پلتفرمی دسترسی خواهید داشت که در آن دارای پروفایل شخصی می باشید و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید دوره های آموزشی مورد نظر خود را گذرانده و در صورت موفقیت در دوره گواهینامه صادر شده از شرکت پریکن هلند را دریافت نمایید. در سازمان ها نیز پیشنهاد ما برای استفاده از Elzi ارزش افزوده چشمگیری را به ارمغان می آورد. شرکت پریکن با بهره‌گیری از پلتفرم منحصر به فرد برای اولین بار در ایران ساده‌ترین راه را برای ارزیابی فراگیران فراهم می‌کند. این سیستم مدیریت آموزشی (LMS) امکان ثبت نام فراگیر، به اشتراک‌گذاری برنامه‌های آموزشی، تخصیص دوره‌ها به افراد و کنترل میزان پیشرفت و عملکرد فراگیر را برای شما در هر لحظه فراهم می‌کند.

دوره های آنلاین عمومی

آیا به دنبال دوره های آموزشی الکترونیک عمومی که توسط پریکن آماده شده‌اند هستید؟ این دوره ها در وب سایت ما قرار داده شده اند.

برای کلیه افراد فعال در محیط کار برای کلیه افراد فعال در محیط کار
کیفیت بالا کیفیت بالا
طراحی آموزشی طراحی آموزشی
طراحی منحصر به فرد طراحی منحصر به فرد
آموزش بر روی تلفن همراه آموزش بر روی تلفن همراه
پشتیبانی پشتیبانی
دوره‌ها

دوره‌های آنلاین

آموزش الکترونیکی

از طریق تجربه ی بین المللی که در طی سال ها به دست آورده ایم می دانیم در زمینه آموزش الکترونیک چه چیزی موثر و کارآمد است. مهم ترین بخش این است که بدانیم فراگیر چه چیزی را در انتهای دوره آموزشی فرا گرفته است. سپس با استفاده از ابزار مناسب دوره موثر آموزشی را برای دستیابی به اهداف خود آماده می سازیم.

سیستم مدیریت آموزش

بخش آموزش شرکت پریکن سیستم های مدیریت آموزش مختلفی را تجربه کرده است. شما میتوانید در مورد Moodle و همچنین سیستم خود ما به نام Elzi فکر کنید. ما هر کدام که شما با آن راحت تر هستید را انتخاب می کنیم.

elzi logo

سیستم مدیریت آموزشی Elzi

Elzi یک سیستم مدیریتی آموزش است که به شما امکان سازماندهی و مدیریت برنامه های آموزشی خود را می دهد.

اطلاعات بیشتر
elzi logo

سیستم مدیریت آموزشی Moodle

سیستم Moodle به وسیله افراد زیادی در حال رشد و توسعه و در سراسر جهان در حال استفاده است.

اطلاعات بیشتر
elzi logo

سیستم مدیریت آموزشی - Elzi

Elzi یک سیستم مدیریتی آموزش است که به شما امکان سازماندهی و مدیریت برنامه های آموزشی خود را می دهد. با این سیستم مدیریت آموزشی شما به راحتی میتوانید کارکنان را ثبت نام کنید و آموزش دهید. علاوه بر آن شما می توانید پیشرفت آن ها در آموزش را کنترل و مشاهده کنید.

سیستم مدیریت آموزشی Elzi به طور مداوم در حال توسعه و پیشرفته تر شدن می باشد. ما نه تنها همواره در حال بررسی آخرین پیشرفت ها در زمینه مدیریت آموزش هستیم بلکه نظر مشتریان خود را در این باره مورد بررسی قرار می دهیم.

برتری‌ها
  • خلاصه وضعیت آموزشی فراگیران
  • فراگیر نا محدود
  • ارسال گواهینامه معتبر Précon با پست
  • پشتیبانی
  • در دسترس بودن 24 ساعته و 7 روز هفته
  • قابل استفاده در سراسر دنیا
  • کاملاً آنلاین
moodle logo

سیستم مدیریت آموزشی - Moodle

سیستم Moodle به وسیله افراد زیادی در حال رشد و توسعه و در سراسر جهان در حال استفاده است. این سیستم توانایی معرفی افراد به عنوان کاربر نظیر : مدیر ، معلم و دانش آموز را دارد. هر نقش خصوصیات خاص خود را دارد به علاوه در این سیستم تعداد زیادی plug-in ، تم با بیش از 100 زبان مختلف وجود دارد.

ما می توانیم شما را در راه اندازی این سیستم و مدیریت آن یاری کنیم. ما نه تنها میتوانیم شما را در طراحی و استفاده از امکانات آن یاری می کنیم بلکه میتوانیم موثرترین راه را به شما نشان دهیم.

برتری‌ها

قالب های انعطاف پذیر (قابل استفاده در تبلت و موبایل)

استفاده رایگان (کاهش هزینه ها)

تعداد زیاد افراد فعال و اطمینان از استمرار

موجود بودن به زبان های متعدد

نکات منفی

تمام Plug-In ها با کیفیت بالا نیستند

امکان به روز رسانی سیستم امنیتی فقط در نسخه های قدیمی

امکان غیر فعال شدن امکانات لمسی در بسیاری از موارد

به پریکُن ایران خوش آمدید.

دانش آموخته و مسئول فنی گرامی،

به وبسایت شرکت هلندی-ایرانی پریکُن خوش آمدید. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه مشاوره پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت و آموزش در صنایع غذایی فعالیت دارد. بستر آموزشی و دوره های تخصصی این شرکت توسط متخصصان هلندی طراحی شده و در ایران با همکاری و تاییدیه سازمان غذا و دارو به مسئولین فنی و علاقه مندان حوزه صنایع غذایی ارائه می گردد. امید است دوره های آموزشی این شرکت در راستای فعالیت های شما در صنعت غذای کشور مثمرثمر واقع گردد.