پریکُن ایران


کیفیت برای ایجاد بهره وری بیشتر، فردایی بهتر و

جامعه ای سالم تر

آکادمی آنلاین

آکادمی آنلاین

مشاوره

مشاوره

گواهینامه‌های بین‌المللی

گواهینامه‌های بین‌المللی

Some of our partners

Services

آموزش‌های الکترونیکی

آموزش‌های الکترونیکی

آموزش های آنلاین شرکت پریکن کاملاً مطابق با نیازهای علمی افراد در صنعت غذا هستند و به مسائل و مشکلاتی که در صنعت اتفاق می افتند، می پردازند. این دورهای آموزشی با تعاملی بودن، استفاده از سوالات و مثال های متعدد فراگیر را در طول دوره به تفکر و یادگیری فعالانه تشویق می کند.

ارتقاءدانش و مهارت های کارکنان شما فراتر از تنها به اشتراک گذاشتن اطلاعات است و به همین دلیل ما با کارشناسانی خبره برای ارائه خدمات آموزشی با آخرین علم روز همکاری میکنیم. کارشناسان حرفه ای ما علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زنجیره بین المللی تامین مواد غذایی، در مهارت های آموزشی نیز تخصص دارند. بنابراین ما با اطمینان ادعا داریم که:
Précon یک شریک مناسب برای برنامه های آموزشی تدوین شده هم برای ارتقاء عملکرد نیروی انسانی و هم بهبود کار با سیستم های موجود می باشد.
از آنجاییکه انسان ها مشابه یکدیگر نیستند، بنابراین با روش های مشابه نیز قادر به فراگیری دانش نیستند. از این رو ما انواع مختلفی از روش های آموزش را کاملاً هماهنگ با مهارت و راه حل های عملی و با توجه به توانایی های کارکنان شما پیشنهاد می دهیم. ما روش های آموزشی زیر را پیشنهاد می دهیم:

  • آمورش الکترونیکی
  • یادگیری تلفیقی (ترکیبی از انواع آموزش ها)
آموزش‌های الکترونیکی
مشاوره

مشاوره

شرکت پریکن هلند با بیش از 25 سال تجربه و همکاری با بزرگترین شرکت های بین المللی صنایع غذایی در کشور های اتحادیه اروپا و سایر کشور ها از جمله Heinz، Sara Lee، Coca-Cola، PepsiCo، Danone،Carrefour و Friesland Campina ا، هم اکنون در ایران جهت پشتیبانی صنعت غذا در زمینه های زیر فعالیت دارد:

کیفیت و ایمنی مواد غذایی: HACCP، سیستم های مدیریت کیفیت، آماده سازی جهت دریافت گواهینامه های بین المللی نظیر: BRC, FSSC, IFS, ISO و ... ، استقرار برنامه های پیش نیاز تولید، روش های مدیریت آفات

بهبود و ارتقاء فرآیند های تولید: آنالیز خطوط تولید، کاهش ضایعات، روش های ناب تولید (6 Sigma, TPM)

مدیریت و سازماندهی: مدیریت پروژه، پشتیبانی سازمان، مدیریت استراتژی، تجزیه و تحلیل توانمندی ها، 5S، ارائه برنامه های آموزشی متناسب با جایگاه شغلی

قوانین، مقررات و الزامات مواد غذایی: پشتیبانی جهت دریافت استاندارد های کیفیتی مورد نیاز جهت صادرات، اصول برچسب گذاری جهت صادرات به اتحادیه اروپا، قوانین و مقررات اتحادیه اروپا و FDA

ممیزی: ممیزی داخلی، ممیزی تامین کنندگان

مشاوره
گواهینامه‌های بین‌المللی

گواهینامه‌های بین‌المللی

ارائه مشاوره های تخصصی به سازمان ها و شرکت های تولید کننده موادغذایی و آماده سازی جهت دریافت گواهینامه های بین المللی نظیر:

BRC, FSSC, IFS, ISO و ...

گروه مشاورین متخصص شرکت هلندی-ایرانی پریکن با پیاده سازی و استقرار مرحله به مرحله الزامات استانداردها، سازمان ها را تا رسیدن به اهدافشان جهت اخذ گواهینامه های بین المللی همراهی می نماید.

 

گواهینامه‌های بین‌المللی

پریکن هلند

شرکت بین المللی .Précon Food Management B.V یک شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش می‌باشد که از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در کشور هلند آغاز کرده است. این شرکت با بیش از دو دهه تجربه، در سال ۲۰۱۶ شعبه‌ای متشکل از مشاوران، متخصصان و مدرسان ایرانی و هلندی به صورت همکاری مشترک در ایران تاسیس نمود. پریکن هلند نقش موثری در توسعه و گسترش ظرفیت بخش صنایع غذایی اتحادیه اروپا داشته است. این شرکت با پشتیبانی از این بخش در زمینه بهبود کیفیت مواد غذایی در طول زنجیره تامین موجب برتری این محصولات در بازارهای رقابت جهانی شده است. پریکن از طریق شعب بین المللی خود با سازمان های دولتی و خصوصی کشورهای دیگر نظیر بلژیک، سیرالئون، اندونزی، مصر و لتونی با تدوین، بهبود، آموزش و اجرای قوانین مربوط به صنایع غذایی همکاری می‌کند.

None
None
None
None
None
Let's read more

Precon Stats

دوره های آموزشی

+ 200


دوره های آموزشی
فراگیران

+9500


فراگیران

Precon's Customers

تماس با ما

ما در پریکن از پاسخگویی به سوالات شما، برقراری ارتباط و آشنایی با شما بسیار خرسند خواهیم شد. برای دریافت خدمات مشاوره و برای هماهنگی جلسه با ما تماس بگیرید.

Contact us

به پریکن‌ایران خوش آمدید.

دانش آموخته و مسئول فنی گرامی،

به وبسایت شرکت هلندی-ایرانی پریکن خوش آمدید.

این شرکت ارائه دهنده خدمات آموزش و مشاوره جهت پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت به شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی می باشد، بعلاوه با همکاری و تاییدیه سازمان غذا و دارو فراهم کننده دوره های آموزش های الکترونیکی آنلاین (غیرحضوری)  تخصصی برای مسئولین فنی حوزه غذایی و آشامیدنی می باشد. امید است دوره های آموزشی این شرکت در راستای فعالیت های شما در صنعت غذای کشور مثمرثمر واقع گردد.